Nawigacja

Artykuły » Programy narzędziowe, dodatki dla komuniktorów - Tlen.pl, WTW

Artykuły: Programy narzędziowe, dodatki dla komuniktorów - Tlen.pl, WTW

Tlen7 Settings Backup - geneza programu

Program początkowo powstał, jako pomocznicze narzędzie do testowania i przywracania konfiguracji komunikatora Tlen.pl, potem przyszło mi na myśl, że nie tylko ja i jeszcze pare osób może chcieć go wykorzystać w szerszych zastosowaniach. Przykładem może być tutaj częsta utrata ustawień niektórych programów, domyślnie zapisujących swoje ustawienia w katalogach profilu użytkownika Windows, na domyślnej lokalizacji tychże, tj. na systemowym dysku C:, w chwili kiedy dokonuje się reinstalacji Windows.


Tlen Archive Merger – Przewodnik

Artykuł opisuje podstawy pracy z programem Tlen Archive Merger, przeznaczonym do łaczenia archiwów komunikatora Tlen.pl.


Pliki logów wtyczek - z czym to się je ?

W artykule tym udzielam odpowiedzi na podstawowe pytania odnośnie plików logów wtyczek dla komuniktora Tlen 7. Lektura wskazana dla wszystkich ciekawych po co one są i co w nich jest oraz jak je znaleźć i co z nimi zrobić w razie problemów w dana wtyczką


WTW Profile Backup NET - POMOC

Artykuł opisuje podstawy pracy z programem WTW Profile Backup krok po kroku. Zawiera także szereg innych informacji przydatnych podczas pracy z programem.


Tlen Archive Merger - tutorial jak scalić dwa archiwa

W tym artykule opisuje na przykładzie jak scalić dwa archiwa z komunikatora Tlen.pl w wersji 6. Dodatkowo opisane sa tam kroki rozwiązujace najczęściej występujace problemy podczas tej operacji znajdujace się w konfiguracji systemu Windows użytkownika. Wyjaśniam też podstawowe kwestie związane z lokalizowaniem odpowiednich ścieżek w systemie Użytkownika. Poradnik dla początkujacych.

PHP-Fusion PL