Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje Repozytorium na github.com : Moje repozytorium na github.com

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. W przypadku problemów nieopisanych w Pomocy zapraszam na FORUM. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

 
Librarian Books Catalogue

Prace nad programem służacym do katalogowania książek - Librarian Books Catalogue - po mału zbliżają się do stautsu publicznej bety. Jest to program działajacy natywnie na platformie Windows, z możliwością późniejszego dosyć łatwego przeportowania na platformy systemowe takie jak Linux czy Mac OS, dzięki wykorzystaniu biblioteki Qt. Program powstaje w angielskiej wersji językowej, ale równolegle trwaja prace nad tłumaczeniem interfejsu na język polski.

Na razie program zawiera podstawowy zakres funkcjonalności - tj. pozwala skatalogować daną pozycję w znany z innych moich programów sposób, oraz wyszukiwać poszczególne książki spośród juz skatalogowanych. Na dalsze wersje jest planowane : dodanie wydruku danych skatalogowanych książek, dodanie funkcji eksportu danych z bazy danych programu do Excella czy innych arkuszy kalkulacyjnych w postaci obsługiwanego przez te programy formatu CSV, dodanie funkcji pobierania danych o poszczególnych książkach z Internetu (z dostepnych w Internecie anglo- i polsko- języcznych baz danych).

Tradycyjnie, tak jak inne programy mojego autorstwa, program pozwala skatalogować duża liczbę danych o posiadanych książkach, jak i również zawiera zakładkę poświęconą wypożyczeniom danej pozycji znajomym.


 
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
 
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?