Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje Repozytorium na github.com : Moje repozytorium na github.com

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. W przypadku problemów nieopisanych w Pomocy zapraszam na FORUM. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

 
Filmweb.pl - kolejna zmiana skryptu strony i związane z tym problemy

Według moich obserwacji portal filmweb zmienił znów generowany przez ich CMS layout i kod strony zawierajacej pobierane przez program Biblioteka Filmów NET dane filmów, jeśli użytkownik programu zdecyduje się wykorzystać jako źródło danych serwis filmweb.pl, w związku z czym pojawiły się jakiś czas temu ponownie problemy z pobieraniem obsady i czasem okładek filmów. Na szczęście w BF NET można się wesprzeć dodanym przeze mnie niedawno algorytmem pobierania danych z imdb.com, do czasu opracowania kolejnej wersji algorytmu dopasowanego do nowego układu elementów na stronach filmweb-u.

Poza aktualizacją algorytmu pobierania danych z filmwebu w następnej serii wydań BETA programu do katalogowania filmów znajdą sie nowe elementy opisane na forum związanym z tym programem.

Pozdrawiam

MK