Powitanie

Witaj na mojej stronie domowej


poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje Repozytorium na github.com : Moje repozytorium na github.com

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

MK Games Catalogue NET - optymalizacje

Ze względu na wydłużony w ostatniej, względem poprzednich wersji programu, czas uruchamiania się programu zamierzam wprowadzić optymalizacje w nastepnych wersjach programu. Wedle testów, użycie mechanizmu optymalizacji zaraz po instalacji programu, przynosi ok. 50% poprawę wydajności startu i działania aplikacji. Efekt ten się utrzymuje podczas następnych uruchomien programu. Po zainstalowaniu aktualizacji do programu, MKGC NET instalator będzie przeprowadzał optymalizacje od nowa, dla nowej wersji.

Instalator w tym celu wykorzystuje wbudowane w NET Framework 4.5 narzędzia, które znajdują się w każdej instalacji tego pakietu bibliotek, z których korzysta program. Optymalizacja polega na kompilacji kodu pośredniego (MSIL) do kodu natywnego, który działa już bez pośrednictwa JIT. Jak już wspomniałem daje to w przypadku MK Games Catalogue NET przyrost wydajności o ok. 50%, czyli dużo.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL