Powitanie

Witaj na mojej stronie domowej


poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje Repozytorium na github.com : Moje repozytorium na github.com

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

MK Games Catalogue NET 1.0.6.41 - nowa wersja dostępna

W najnowszej wersji programu do katalogowania gier komputerowych (również z biblioteki Steam) i pobierania infomacji o posiadanych kopiach z internetu (gry-online.pl), wprowadziłem poprawki do mechanizmu importu ze starego formatu bazy danych (MS SQL Server Compact Edition 3.5 SP 2) tabel mody i dodatki. Tabela główna zawierajaca wszystkie dane o posiadanych grach importowała się i importuje bezproblemowo, tutaj nie trzeba było wprowadzac poprawek.

Program od tej wersji, celem optymalizacji działania do komputera danego użytkownika, pod koniec instalacji dokonuje optymalizacji binariów. W tym celu uruchamia Microsoftowe narzędzie NGEN, co można zaobserwować pod postacią okienka konsoli Windows (cmd.exe) pojawiającego się na parę minut pod koniec procesu instalacji. Wraz z programem optymalizowane mogą być też biblioteki potrzebne do jego działania (zależności), wtedy ten proces trwa trochę dłużej.

Zapraszam do Pobieralni !

Pozdrawiam

Marcin Kałat

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL