Powitanie

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Nowa wersja programu do katalogowania gier komputerowych

W downloadzie serwisu pojawiła się nowa wersja MK Games Catalogue NET oznaczona numerem wersji 1.10.25.530 i zawierająca szereg poprawek. Naprawiłem buga związanego z tworzeniem bazy danych od nowa, bład ten został wprowadzony w ostatnich release-ach podczas wprowadzania nowej funkcjonalności. Podobnie jak w przypadku BF NET, zakładanie bazy danych zupełnie od nowa było testowane dosyć dawno, testy były prowadzone na już wypełnionych bazach danych.

Poza tym, program jest aktualnie dystrybuowany w postaci archiwum *.zip i nie zawiera dołaczonych do dystrybucji instalatorów Microsoft Net Framework 4.6.2 oraz Microsoft SQL Server Local DB 2012. Użytkownik, który nie ma w systemie tych binariów, powinien je pobrać ze strony Microsoft i zainstalować. Szczególnie dotyczy to silnika baz danych.

PHP-Fusion PL