Powitanie

Witaj na mojej stronie domowej


poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje Repozytorium na github.com : Moje repozytorium na github.com

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Nowa wersja programu do katalogowania gier komputerowych

W najnowszej wersji MK Games Catalogue NET oznaczonej numerem 1.11.6.1428 zaktualizowałem silnik baz danych, z którego korzysta program, do wersji MS SQL Server Local DB 2016, co pociąga za sobą potrzebę instalacji przez użytkownika nowszej wersji silnika baz danych, jeśli jeszcze nie ma w systemie tego pakietu redystrybucyjnego. Instalator jest dołaczony do paczki z archiwum.

Poza tym naprawiłem parę błędów związanych z instancjami bazy danych, konkretnie danych połaczenia z bazą danych, w związku z różnymi wersjami silnika baz danych od MS. Program w pewnych nietypowych scenariuszach lepiej sobe radzi z obsługą ścieżek, ale o tym jeszcze będzie na tej stronie news.

W planach na najbliższe wersje jest poprawienie algorytmu pobierania danych o grach z gry-online.pl oraz lepsze przystosowanie tego procesu dla użytkowników anglojęzycznych.

PHP-Fusion PL