Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje Repozytorium na github.com : Moje repozytorium na github.com

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. W przypadku problemów nieopisanych w Pomocy zapraszam na FORUM. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

 
Konnekt2Tlen Konwerter
Jakiś czas temu rozpocząłem prace nad nowym programem - konwerterem archiwów z formatu multikomunikatora Konnekt do formatu komunikatora Tlen.pl.
Obecnie opracowywana jest konwersja z wyeksportowanych do XML-a archiwów Konnekta do formatu Tlen 6. Konwersja do formatu komunikatora Tlen.pl w wersji 7 zostanie dodana za jakiś czas.
Dyskusja nt. propozycji napisania takiego programu znajduje się tutaj : Wątek na forum ekipa.tlen.pl

O prowadzonych przez mnie pracach można się także dowiedzieć korzystając ze znajdującego się w moim serwisie bug trackera
 
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.