Pomogli - Podziękowania

Na tej stronie znajduje się lista osób, które wsparły serwis M. Kałat - programy oraz tworzenie darmowych programów na nim zamieszczonych. Pragnę w tym miejscu w imieniu społeczności użytkowników moich programów jak i moim własnym serdecznie podziękować poniżej wymienionym osobom.

  1. Marek Czerski

 

 

 

 

Udzielenie wsparcia należy przedewszystkim potraktować jako podziękowanie za to co już jest w sensie serwisu, programów na nim zamieszczonych do pobrania.

Pragnę jednocześnie poinformować, iż osoby wspierające serwis mają pewne pierwszeństwo w realizacji zgłoszonych przez nich nowych funkcjonalności jak i naprawy błędów znalezionych przez nich. Nie oznacza to jednak, że wszystkie zgłoszone w ten sposób kwestie zostaną rozpatrzone natychmiast i że w ogóle tak się stanie, z tej racji, że rózni ludzie mogą chcieć róznych funkcjonalności, czasem sprzecznych, czy też niektóre pomysły moga być pomysłem na inny, osobny program, czy też być z róznych powodów niemożliwe do wykonania. Jak już to wyżej napisałem udzielenie wsparcia jest przede wszystkim podziekowaniem za to co już jest.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL