Powitanie

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Tlen Reader NET 1.0.3682.21842 - NOWA WERSJA W POBIERALNI

Dodałem dziś nową wersję Tlen Reader NET do Pobieralni.

Zawiera poprawki związane z wyświetlaniem danych rozmówców w oknie podglądu archiwum. Wygląda na to, iż kodowanie w pliku chats.dat faktu od kogo wyszła dana wiadomość polega na takim ustawieniu flagi w strukturze rekordu danej wiadomości, że jej ostatnia cyfra jest nieparzysta (wypowiedź wychodząca od nas) lub parzysta (wypowiedź przychodząca od zdalnego rozmówcy).

Przedtem wydawało mi się, iż tlen ustawia tylko dwie flagi o stałej wartości odróżniające kto jest autorem wiadomości, lecz przebadanie kliku archiwów od różnych osób wykazało iż, flagi są generowane według jakiegoś algorytmu, tak że wynik jest taki jak wyżej napisałem - ostatnia cyfra całej flagi oznacza kto jest autorem wiadomości. To oczywiście przy założeniu, iż flagę potraktować należy jako Integer 32 bit.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
PHP-Fusion PL