Powitanie

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

MK Games Catalogue NET 1.0.4.9 wydany

W najnowszej wersji program MK games Catalogue NET pożegnał się ze statusem Bety, a stał sie wersją stabilną. Po odpowiednich testach uznałem bowiem, że program już nie powinien sprawiac przykrych niespodzianek.

W tej wersji mamy parę poprawek mniejszego kalibru, aczkolwiek na pewno umilających życie jak np. lepsze ładowanie daty premiery gry z Internetu do pola tekstowego, powiększony zakres informacji pobieranych z Internetu nt. danej gry. Obecnie program pobiera nastepujące informacje o grze z Internetu : okładka, data premiery, wydawca, producent, strona www o grze (pomoc techniczna), Opis, Minimalne wymagania sprzętowe. Reszty danych (np. nośnik, cena, ocena) jak na razie nie zdecydowałem się właczyć do mechanizmu pobierania z Internetu, bowiem u każdego gracza może byc z tym innaczej - np. niektórzy mogą ta sama grę opisana w katalogu jako dostępna na DVD, mieć np. w postaci Digital Copy z popularnego Steam, tak samo z ceną - jeden człowiek może grę kupic za 9,99 w Empiku, inny w dniu premiery za 100 zł. W kwestii oceny gry sprawa jest chyba jasna - każdy ma inną. Program pozwala katalogować WŁASNE dane na temat gry przede wszystkim - tj. z Internetu pobierane sa tylko te informacje, które najlepiej stamtąd pobrać właśnie, inne są pozostawiane użytkownikowi.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL