Powitanie

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Biblioteka Filmów NET 1.0.2.15 - nowa wersja dostępna

W najnowszej wersji programu do katalogowania filmów mojego autorstwa dodałem globalny rejestr wypożyczeń w postaci okna, które wyświetla wszystkie filmy jakie wypożyczyliśmy z danymi takimi jak w zakładce Bibliotekarz w oknie głównym, gdzie dla każdego skatalogowanego filmu sa dostępne dane na temat konkretnego wypożyczenia, oraz możliwość dodawania w szybszy i wygodniejszy sposób wielu gatunków do opisu filmu w polu gatunek. Lista gatunków, z której można skorzystać podczas katalogowania nowego filmu, wzbogaciła sie o klika nowych pozycji. Oczywiście z tej listy MOŻNA skorzystać, Użytkownik nie jest zmuszany do jedynej słusznej drogi korzystania z programu, program zakłada pełną dowolność wprowadzanych danych.

Przy okazji dodałem udogodnienie w postaci nowych opcji nośników na jakich może być zapisany film, kiedy chcemy sobie ułatwic wpisywanie tych danych do bazy danych.

Zapraszam do Pobieralni. Posiadacze wcześniejszych wersji programu mogą użyć narzędzia autoaktualizacji dołączonego z instalcją programu.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL