Powitanie

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Biblioteka Filmów NET aktualizacja wydana

W najnowszej wersji programu do katalogowania filmów oznaczonej numerem wersji 1.0.2.182 przebudowałem interfejs okna dodawania rekordu do bazy danych na podstawie danych z internetu, tak że znajduje sie w nim okno przeglądrki internetowej, w której użytkownik klika link do szukanego filmu i naciska  guzik "Pobierz". Program automatycznie pobiera zawartość opisu filmu z godnie z podanymi opcjami w oknie pobierania danych z internetu i informuje, użytkownika kiedy import danych zostanie zakończony oknem komunikatu.

W programie Biblioteka Filmów NET nie ma potrzeby żmudnego kopiowania linijka po linijce opisu filmu, wszystie operacje sa wykonywane automatycznie.

Program w tej wersji ponadto zawiera poprawke algorytmu pobierania danych z serwisu filmweb.pl pozwalająca pobierać dane filmów bez przeszkód.

Zapraszam do Pobieralni.

Marcin Kałat

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL