Powitanie

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Biblioteka Filmów 1.0.6.46 wydana

Dziś wydałem najnowszą wersję programu do katalogowania filmów mojego autorstwa, Biblioteki Filmów (wersja natywna), oznaczoną numerem wersji 1.0.6.46. Ta wersja zawiera zarówno poprawki znalezionych błędów, jak i nowe funkcje. Przede wszystkim dla zachowania zgodności z niektórymi starszymi procesorami z rodziny pentium 4, ponowanie zlinkowałem program dynamicznie z Qt 4.8, pozwoliło to także ograniczyć rozmiar instalacji programu o 10 MB, do nowości zalicza sie także kretator drukowania zawartości bazy danych pozwalający dosyć szczegółowo okreslić co i na jakiej drukarce ma byc drukowane, wśród poprawek znajduje się poprawiony kreator eksportu, który teraz poprawnie koduje nazwy kolumn w eksportowanym z bazy danych pliku arkusza kalkulacyjnego, przedtem występowały problemy z kodowanie polskich znaków.

Program powinien po pozbawieniu go autoupdatera i i skopiowaniu katalogu instalacyjnego zmieścić sie na każdym pendrive i działać z tego nośnika, gdyż bazę danych przechowuje w katalogu programu, a także dlatego, iż w swoim katalogu instalacyjnym ma wszystkie wymagane do swoje pracy biblioteki systemowe.

Pełna lista zmian oraz plan na przyszłe wersje dostepny jest odpowiednim wątku na forum.

Zapraszam do Pobieralni.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL