Powitanie

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Biblioteka Filmów NET 1.0.3.130 BETA - wprowadzone zmiany i dalsze plany na przyszłość

W najnowszej becie programu do katalogowania filmów - Biblioteka Filmów NET - wprowadziłem kilka poprawek błędów, zaktualizowałem tłumaczenie programu na jezyk angielski (interfejs w tym języku pojawia się tylko jeśli jezyk systemu operacyjnego użytkownika jest inny niż polski), oraz przede wszystkim dodałem pole zawierające listę wszystkich filmów, znajdujące się po prawej stronie głownego okna. Kliknięcie na dowolny rekord w tym polu, przenosi formularz Film, do tego wybranego filmu. Daje to możliwość, poza standardowym przewijaniem po jednym rekordzie, przeskoczenia od razu do wybranego przez nas filmu. Oczywiście formularz film zachowuje się tak jak zawsze umowzliwiając pełen zestaw operacji na aktualnie oglądanym rekordzie filmu.

W najbliższych wersjach zamierzam zaktualizować algorytmy pobierania danych z filmweb.pl, i być może powrócić do starego pola zawierajacego listę wykrytych na filmwebie filmów pasujących do wzorca, który określa użytkownik programu, zamiast okna przeglądarki gdzie wybiera się film do pobrania danych.

Więcej o planach na przyszłe wersje można przeczytać na forum.

Na ciekawych jak wygląda / wyglądał program w przeszłości dostepna jest galeria screenshotów tego programu, można ja znaleźc w menu strony, po lewej.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
PHP-Fusion PL