Powitanie

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Zmiany w planie wydań Biblioteki Filmów NET

Do planu wydań na 2015 dodałem dwa punkty, które moim zdaniem podnoszą wartość programu dla osób, które z różnych powodów zmuszone były dokonać reinstalacji systemu operacyjnego albo przenoszą bazę danych programu na inny komputer, nie nadawszy sobie we właściwościach pliku bazy danych uprawnień w systemie NTFS (system plików Windows), albo w komputerze których litera dysku, na którym znajduje się domyślna baza danych uległa zmianie. Standardem w takiej sytuacji jest przywrócenie dostępu do bazy danych przez program, który tego potrzebuje i aktualizacja ścieżek do plików graficznych okładek skatalogowanych filmów.

Powodem do wprowadzenia tych funkcji jest to, iż zmęczyła mnie już konieczność wykonywania tych operacji ręcznie na moim komputerze, albo na komputerach, na które pliki bazy danych programu przenoszę. Myślę, że dodanie tych funkcji do programu, przynajmniej dla niektórych użytkowników podniesie „usability” programu, a w dalszej perspektywie dla wszystkich.

PHP-Fusion PL