Powitanie

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o wersjach beta moich płatnych programów, jak również o tych na licencji open source :Programy do katalogowania multimediów : Biblioteka Filmów NET, Biblioteka Filmów vel. MK Film DB (opis), Kolekcja Gier Komputerowych (opis), MK Games Catalogue NET (opis).

Programy do katalogowania książek : Librarian Books Catalogue (BETA).

Programy narzędziowe dla Komunikatora Tlen.pl : Tlen Archive Merger (opis), Tlen7 Settings Backup (opis).

Programy narzędziowe dla komunikatora WTW : WTW Profile Backup NET,

Wtyczki dla komunikatora Tlen.pl : Scroll Lock Flasher Plugin (opis), Admin Bot Plugin (opis), Wishes Sender Plugin (opis).

Moje repozytoria na github.com : Moje repozytoria na github.com

Moje repozytoria na bitbucket.org : Moje repozytoria na bitbucket.org

Wszystkim, którzy przekazywali mi sugestie odnośnie znalezionych błędów i nowych potrzebnych funkcji, dziękuję.

Na stronie dostępny jest też dział "POMOC", gdzie uzyskasz odpowiedź na najczęstsze pytania. Można także wyrazić swoja opinię w postaci komentarza pod artykułem lub plikiem w Pobieralni. Dostępne są także przewodniki do moich programów w postaci artykułów, przewodniki dla użytkowników komunikatora Tlen.pl (w tym dokumentacja dla programistów), a także różne inne publikacje na tematy komputerowe.

Na koniec pragnę zaznaczyć, iż programy nie zawierają złośliwego kodu, można je bez obaw pobierać i instalować, używać.

Pozdrawiam
Marcin Kałat

Nowa wersja programu do katalogowania filmów

W nowej wersji programu Biblioteka Filmów NET oznaczonej numerem 1.10.22.0427 naprawiłem kilka błędów, które wkradły się do programu podczas poprzednich release-ów.

M.in. naprawiłem błąd pojawiający sie podczas tworzenia nowej bazy danych, manifestujący się komunikatem błędu o nieprawidłowej operacji na bazie danych w związku z indeksem -1, naprawiłem również błąd polegający na nieprawidłowym starcie aplikacji po zignorowaniu powyższego błędu, podczas ponownego uruchomienia aplikacji. W testach to umknęło, ponieważ tam w użyciu są już wypełnione bazy danych. Niestety, tworzenie bazy danych od nowa zupełnie testowane było dawno :).

Chciałbym złożyc w tym miejscu podziękowania dla Pana Krzysztofa za szczegółowe informacje dot. powyższych błędów.

PHP-Fusion PL